BIO MIEL 2021

BIO MIEL 2021

Na štrnástom ročníku medzinárodnej súťaže o najlepší BIO med za rok 2021, ktorá sa konala v Taliansku, sme získali s Kvetovým BIO medom striebornú medailu. Je to pre nás, ale aj pre Slovensko prestíž a pomáhame tak zlepšovať meno slovenských včelích produktov vo svete.


EXPO Dubaj

EXPO Dubaj

V marci 2022 sa naša spoločnosť ( MEDAR včelia farma ) v rámci podnikateľskej misie Úradu priemyselného vlastníctva zúčastnila svetovej Výstavy EXPO Dubaj 2020.


Príprava na včelársku sezónu

Príprava na včelársku sezónu

V tomto období u nás už naplno prebieha príprava na tohtoročnú včelársku sezónu, konkrétne ide o prípravu rámikov. Pri práci na našej včelej farme potrebujeme mať počas roka k dispozícií približne 7500 až 8000 rámikov.


Darčekové medy

Darčekové medy

Máme pre Vás novinku, ktorou je edícia darčekových medov.


Úrad priemyselného vlastníctva

Úrad priemyselného vlastníctva

Predseda úradu priemyselného vlastníctva nás navštívil u nás doma v Bardejove a spolu sme rozoberali význam Bardejovského medu na medzinárodnej úrovni.


Great Taste Awards 2021

Great Taste Awards 2021

Na prestížnej súťaži ''Great Taste Awards 2021'' vo Veľkej Británii sme získali zlaté hviezdy za výnimočnú chuť a kvalitu našich medov. Zaslali sme 2 vzorky: "Med kvetový" a  "Med do kávy a čaju".


AGRA 2021 Slovinsko

AGRA 2021 Slovinsko

Na 59. medzinárodnom poľnohospodárskom veľtrhu AGRA 2021 v Slovinsku sme znova získali 5 ocenení.


Zlatá medaila za BIO med

Zlatá medaila za BIO med

Zlatá medaila za BIO med kvetový. V novembri 2020 sa v Talianskom meste Bologna konala každoročná medzinárodná súťaž BIOLMIEL o najlepší certifikovaný BIO med sveta. BIO med kvetový získal na tejto súťaží zlatú medailu.


Bodujeme v Srbsku aj  Slovinsku

Bodujeme v Srbsku aj Slovinsku

Sme radi, že sa nám stále darí vyrábať včelie produkty, ktoré obstoja aj v medzinárodnej či svetovej konkurencii.


Ocenenia Slovenského zväzu včelárov

Ocenenia Slovenského zväzu včelárov

Slovenský zväz včelárov nám za našu prácu v prospech včelárstva na Slovensku udelil mnoho ocenení a tiež jedno veľmi významné vysoké zväzové ocenenie. Plaketa "ZLATÁ VČELA" za zásluhy o rozvoj včelárstva na Slovensku.


Zlato za BIO med

Zlato za BIO med

Naša včelia Farma si obhájila svoje miesto aj medzi BIO producentmi z celého sveta. Za rok 2019 sme získali zlatú medailu na svetovej súťaži BIO medov. 


Ochranná známka SLOVENSKÝ MED

Ochranná známka SLOVENSKÝ MED

Ochrannú známku "SLOVENSKÝ MED" nám pridelil Slovenský zväz včelárov na základe laboratórnej analýzy. Toto označenie priemyselného vzoru Slovenský med môže mať len med vyprodukovaný včelstvami na území Slovenskej republiky, ktorý spĺňa fyzikálne a chemické požiadavky na med určený pre ľudský konzum stanovené normou kvality a akosti SZV číslo 1/2006*. Zároveň spĺňa ustanovenia právnych predpisov týkajúcich sa manipulácie s medom a jeho uvádzania do obehu.