Poštovné a balné od 1.3.2022:

-Osobný odber 0,0€ v našej predajni na ulici Baštová 2 v Bardejove 

-Balík na poštu 5,99€ Osobný odber balíka na pošte do 5 kg brutto (3 kg medu). Ak bude mať balík od 5 do 10kg brutto (4-7 kg medu) bude poštovne 6,99€. Po oznámení o doručení balíka si balík prevezmete na   pošte. V prípade, že balík nebude obsahovať sklo, bude Vám z poštovného automaticky odrátaný príplatok 3.00€, ktorý si účtuje pošta za krehké zásielky.

-Doručenie na adresu 6,99€ Doručenie zásielky na adresu Slovenskou poštou. Cena poštovného je pri zásielke do 5 kg brutto (3 kg medu). Ak bude mať balík od 5 do 10kg brutto (4-7 kg medu) bude poštovne 7,90€. V prípade, že balík nebude obsahovať sklo, bude Vám z poštovného automaticky odrátaný príplatok 3.00€, ktorý si účtuje pošta za krehké zásielky. Objednávky nad 10kg budú zaslané "Express kuriérom" na adresu.

-Expres kuriér na adresu 8,99€ Poštovné pre všetky zásielky nad 10kg brutto ( 8 kg medu). Doručené kuriérom Slovenskej pošty do 24h od odoslania.

Pri zásielke bez skla a hmotnosti menšej ako 1kg zasielame tovar ako doporučenú listovú zásielku.

Objednaný tovar odosiela predávajúci od 3 do 14 pracovných dní. Ak tovar nie je na sklade, predávajúci odosiela tovar ihneď po doručení od svojich dodávateľov. Všetky ceny sú konečné (spoločnosť nie je platiteľom DPH). Ceny vrátane akciových cien platia do odvolania alebo do vyčerpania zásob. Pokiaľ má zákazník tovar objednaný, platí cena, za ktorú zákazník tovar objednal bez ohľadu na zmeny. Predávajúci sa zaväzuje dodať správny druh a množstvo tovaru na základe elektronickej objednávky zákazníka v dohodnutej cene a adekvátne zabalený, odoslať tovar v najkratšej možnej lehote, vystaviť a k zásielke priložiť faktúru.

 

 Nevyzdvihnuté zásielky, opätovné zaslanie

V prípade, ak si zásielku (tovar) zákazník nestihne vyzdvihnúť v lehote určenej Slovenskou poštou a Slovenská pošta zásielku doručí späť predávajúcemu, predávajúci upozorňuje, že pri opätovnom odoslaní tovaru účtuje poštovné vo výške 7,50 €.

 

Platobné podmienky

Platba vopred prevodom - Po prijatí objednávky Vám budú na email zaslané údaje k platbe a predfaktúra.

Platba dobierku - Zákazník platí dohodnutú kúpnu cenu pri prevzatí tovaru na pošte.

Platba v hotovosti pri prevzatí- Pri zásielkách s osobným vyzdvihnutím na predajni je možné zaplatit v hotovosti pri prevzatí.